Zarabiaj $ z YSense (dawne ClixSense) Czyli zarabianie na najlepiej ocenianym portalu z zadaniami, ankietami itp.

 $ YSense $

Zarabiaj nawet 150$ za zadanie oraz do 6$ za ankietę

YSense Najlepiej oceniana platforma danej tematyki do zarabiania


>Zarejestruj się w YSense<
YSense.com, Dawne (ClixSense) to internetowa strona z nagrodami dla tych, którzy chcą zarobić dodatkowe pieniądze z całego świata. Działa i wypłaca już od 2007 roku.

Jako członek rodziny Prodege, LLC wspierają badaczy rynku i inne osoby, które polegają na sile konsumentów, oferując członkom różnorodne możliwości nagradzania. Niezależnie od tego, czy wypełniasz ankiety, wypełniasz zadania online, czy wypełniasz inne oferty, każdy znajdzie coś dla siebie, aby łatwo zarabiać pieniądze online.
YSense to jednym zdaniem serwis internetowy, który oferuje użytkownikom zarabianie pieniędzy poprzez wykonywanie różnych ofert, zadań, ankiet,granie w gry, czy też polecanie strony. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie serwisów tej kategorii, działa od 2007 roku, w tym czasie raz zmienił się właściciel (2017r), aczkolwiek nadal cieszy się bardzo dobrą opinią wśród ludzi z całego świata.
Ogólnie strona jest w języku angielskim, aczkolwiek można łatwo przetłumaczyć ją przez przeglądarkę, i wtedy wszystko staje się łatwiejsze. Oczywiście Ankiety dostajemy w języku polskim, lub wybranym przez nas innym dostępnym językiem.W YSense można zarabiać mając ukończone 16 latIle można zarobić w YSense?


Zarobki w największej mierze zależne są tutaj od zaangażowania, jednemu udaje się zarobić 20$ miesięcznie, a drugi osiągnie zarobki na poziomie nawet 500$ miesięcznie. Najgorsze są początki, jak to wszędzie, lecz jeśli przyłożysz się, i będziesz działać w tym programie oraz zdobywać poleconych, myślę że warto, ponieważ niektóre osoby poświęcając codziennie trochę czasu na wykonywanie zadań, ankiet itd, oraz polecanie YSense osiągnęły wyniki nawet 1000$ miesięcznie, a zdarzały się i lepsze przypadki. Myślę więc, że warto poświęcić trochę czasu i zrobić mały research na temat YSense, ponieważ poświęcając 30 minut - godzinę dziennie można zarobić 10$ (45-50zł) Tygodniowo, nie wspominając już o Super ofertach, za które możemy otrzymać nawet ponad 100$ za jedną ofertę,  o tym wspomnę poniżej.

YSense posiada również własną wtyczkę do przeglądarki (ClixAddon), którą można pobrać na ich stronie, wtyczka ta informuje nas o nowych ankietach, przedstawia nasze zarobki, stan portfela itd.


Poniżej przedstawione przykładowe zarobki w YSense przez wtyczkę.YSense przykładowe Zarobki

Rejestracja w YSense

Zanim będziemy mogli zacząć zarabiać w YSense, trzeba oczywiście najpierw się zarejestrować. Rejestracja jest bardzo prosta, przechodzimy do formularza rejestracyjnego (Link poniżej)>Zarejestruj się w YSense<
Po przejściu do formularza rejestracyjnego wypełniamy dane, akceptujemy regulamin oraz klikamy zarejestruj.


Formularz będzie w języku angielskim, aczkolwiek wspomniałem o tym wcześniej, aby przetłumaczyć go sobie przez przeglądarkę na język Polski.


Wymagane dane do rejestracji : Imię, Nazwisko, E-mail, Hasło, nazwa użytkownika oraz akceptacja regulaminu i to wszystko.

YSense od czego zacząć?

Po rejestracji pierwszym krokiem, który warto zrobić, jest wypełnienie profilu, aby otrzymywać najbardziej dopasowane ankiety do nas.


W tym celu wchodzimy w ankiety (Surveys) oraz wypełniamy Profil ankietowy (Surveys profile), pytań jest nie wiele,więc zajmie nam to dosłownie chwilę. Głównie chodzi o naszą płeć, wiek itd.
Po wypełnieniu profilu, nie zostaje nic innego, jak zacząć zarabiać pierwsze dolary.

Jak zarabiać w YSense?

Mamy tutaj kilka sposobów, które krótko opiszę.


Wypełnianie Ankiet - Wypełnianie ankiet jest w tym serwisie przez niektórych uważane za podstawową opcje zarabiania, ze względu na bardzo dużą ofertę portali ankietowych, znajdziemy tutaj duża ilość ankiet do wypełniania (w moim przypadku dostałem maksymalnie 6$ za jedną 15 minutową ankietę, lecz są to różne kwoty, poniżej przedstawię grafikę). 

Aby wypełnić ankietę, wchodzimy w zakładkę ankiety (Surveys) oraz klikamy ankietę, która nas interesuje, mamy podane wynagrodzenie za daną ankietę oraz przybliżony czas wypełniania.


YSense AnkietyWykonywanie zadań - Wykonywanie zadań jest jedną z najbardziej opłacalnych czynności, ponieważ czasem zdarzają się oferty warte nawet ponad 100$ (450-500zł), przykładowo wchodzimy w oferty wybieramy daną platformę oraz interesujące nas zadanie np: oferta YSense (Crypto.com), gdzie za rejestrację, weryfikację oraz depozyt i wykonanie jednej transakcji na giełdzie kryptowalut otrzymamy 150$. Ofert mamy dosyć sporo do wyboru z różnej kategorii : Granie w gry, rejestrację w różnych programach itp. oglądanie filmików, czy też zainstalowanie danej aplikacji.

Dostępne platformy z ofertami : YSense, Wannads, RevenueUniverse, OfferToro, AyeTStudios, AdGate, Adscend oraz PeanutLabs.Przykładowe oferty:

Granie w Gry - Zarabianie na graniu w gry, to dosyć nowa opcja w YSense, mianowicie mamy proponowane gry, w który możemy grać i co jakiś czas dostajemy określoną ilość gotówki ( tak otrzymujemy kasę za granie w gry), opcja ta jest jednak dostępna tylko w aplikacji mobilnej YSense, którą możemy pobrać z Google Play lub App Store.


Ysense Zarabianie na grach
Polecanie serwisu - no i tutaj chyba jest to dla niektórych najlepsza metoda zarobku w YSense, ponieważ jeśli ktoś ma dużo znajomych, lub ma duże zasięgi w internecie to może stworzyć pokaźną grupę ludzi (poleconych), co znacznie przełoży się na efekty zarobków.Program Partnerski (affiliacyjny) YSense oferuje od 20 do max 30% z zarobków poleconych. W zakładce Partnerzy (affiliates) znajdziemy nasz link polecający, z którego osoba polecona musi się zarejestrować, aby zaliczyło ją do naszego zespołu.Dodatkowo za nowo zarejestrowanego oraz aktywnego poleconego otrzymamy od 0,10$ do 0,30$, w zależności od kraju.


Ostatni bonus za polecenie to osiągnięcie przez poleconego pierwszych 5$, wtedy my otrzymujemy 2$ extra.


Program Partnerski YSenseDodatkowy bonus YSense

Za wypełnienie 2 ankiet lub 2 ofert (zadań) każdego dnia możemy otrzymać 12% bonusu z zarobków (można wypełnić np: 1 ofertę oraz 1 ankietę), oraz odwiedzenie forum (dostępne na stronie wystarczy kliknąć).

Za posiadanie wtyczki ClixAddon dodatkowe 2%

I kolejny bonus 2% otrzymamy za wykonanie codziennych zadań (Wypełnienie ankiet lub ofert) 3 dni z rzędu.

Wypłata z YSense

Minimum do wypłaty to zaledwie 1$ w karcie podarunkowej oraz 5.05$ w gotówce na Skrill (co można osiągnąć już pierwszego dnia). Oczekiwanie to 2-5 dni roboczych.


Dostępne opcje wypłaty: PayPal, Skrill, Payoneer, Steam, Zalando oraz Amazon.


Poniżej przedstawiam opcje wypłaty oraz wymagane minimum


YSense Wypłata

Złote rady Zarabiania w YSense:


-Loguj się każdego dnia, oraz wypełniaj dostępne ankiety oraz zadania.

-Pamiętaj, aby zaliczyć codzienne bonusy (Wielu ludzi spełnia warunki lecz zapomina o odwiedzeniu Forum)

-Zapraszaj ludzi do programu poprzez twój link polecający 

-Zainstaluj wtyczkę ClixAddon

-Pamiętaj, że na początku możesz nie kwalifikować się do niektórych ankiet lub mieć mniejszą ilość, aczkolwiek z czasem, jeśli będziesz rzetelnie odpowiadał, to mile się zaskoczysz.

-Pamiętaj również, aby nie wypełniać ankiet losowymi odpowiedziami, ponieważ jeśli odpowiedzi w ankietach będą zbyt rozbieżne, może to skutkować zablokowaniem twojego konta.


>Zarejestruj się w YSense<

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne Posty