Twisto Darmowy Plan Space Bonus 15zł

Twisto

Twisto to czeski Fintech, który od dłuższego czasu cieszy się dużą popularnością w Polsce.

Daje nam wiele przeróżnych możliwości oraz promocji, takich jak kup teraz > zapłać później czy też różnego rodzaju promocje typu Cashback na dużych platformach sprzedażowych typu Allegro, Alieexpress itd.


Dla nowych użytkowników trwa promocja darmowego planu Space przez 12 miesięcy (to aż 120zł oszczędności dla tych którzy chcą korzystać z Twisto). W planie Space mamy również opcję korzystania z Twisto Cash (czyli darmowy przelew z limitu karty, wyjaśnię poniżej).

Na dobry początek, po weryfikacji konta i przyznaniu limitu kredytowego, otrzymamy również 15 punktów Twisto, które możemy wykorzystać na zakupy. 1pkt Twisto>1zł

Robiąc zakupy kartą Twisto, transakcja jest widoczna w aplikacji i do 24 godzin jest w etapie księgowania, po tym czasie możemy już opłacić transakcje gotówką, lub punktami Twisto.


>Zakładam Twisto<


Zapłać do 45 dni. Zupełnie za darmo

Szykują się zakupy, a Tobie akurat zabrakło pieniędzy? A może wolisz sprawdzić produkt, zanim za niego zapłacisz? Przesuń płatność za dowolny zakup w sklepie internetowym lub stacjonarnym do 15. dnia kolejnego miesiąca. Za darmo.                     


Jak otrzymać bonus w postaci 15 pkt Twisto na dobry początek?

Aby otrzymać bonus należy zarejestrować się na stronie Twisto, Po podaniu adresu e-mail oraz ustawieniu hasła, ukaże wam się strona potwierdzająca udział w promocji, Kod został wprowadzony automatycznie.

Kolejnym krokiem jest wyrażenie zgód marketingowych ( jest to wymagane do otrzymania darmowego planu Space na 12 miesięcy), po upływie tego okresu możecie przejść na bezpłatny plan bez dodatkowych opłat, lub pozostać przy planie Space, płacąc za niego 9.99 zł miesięcznie.

Następnie wprowadzamy swoje dane osobowe, jest również zapytanie o wasze dochody, miesięczne koszty utrzymania oraz koszty spłaty kredytów, Twisto nie wymaga jednak żadnych wyciągów czy potwierdzenia dochodów. Kolejno zapytani zostaniemy o limit jaki chcemy uzyskać od Twisto (1500-10000zł), Twisto jednak może obniżyć limit na podstawie swoich poglądów na daną sytuację.

Dalej pozostało już tylko zweryfikować tożsamość, tak zwane KYC, w Twisto weryfikacja tożsamości wygląda następująco > zdjęcia obu stron dowodu osobistego oraz selfie (zdjęcie twarzy). Po tym kroku zostaje już tylko poczekać na weryfikację, trwa to zazwyczaj kilka minut, aczkolwiek maksymalny czas to około 24h.


Jak robić zakupy z Twisto?

Jeśli otrzymaliście pozytywną decyzję i wybraliście plan Space, od razu możecie zamówić kartę płatniczą w formie fizycznej. Jeśli zaś nie możecie się doczekać dostawy lub aktywowaliście plan Online, możecie od razu skorzystać z karty wirtualnej, której dane znajdziecie w aplikacji Twisto w zakładce Karta, klikając przycisk Szczegóły karty. 

Robiąc zakupy kartą, Twisto je opłaca, a na waszym koncie Twisto pobiera daną kwotę z limitu kredytowego, kredyt możecie opłacać na wiele sposobów np: Blik, szybki przelew lub inna karta.


Nawet 10% Cashback za zakupy w ponad 850 sklepach

Aplikacja Twisto daje nam możliwość uzyskania Cashbacku nawet do 10% w ponad 850 sklepach, aby otrzymać dany cashback, należy wejść w zakładkę zakupy w aplikacji i przejść do danego sklepu przez aplikacje, następnie należy dokonać zakupu i opłacić zamówienie ( niekoniecznie kartą Twisto).

Zwrot Cashback otrzymamy w punktach Twisto, za które możemy opłacić zadłużenie w limicie kredytowym. Okres oczekiwania jest zależny od platformy zakupowej (12-70dni)


Twisto Cash

Twisto Cash czyli darmowy przelew z salda Twisto na konto bankowe, w ramach Twisto Cash możemy wykorzystać 100% miesięcznego salda limitu kredytowego na przelanie pieniędzy na swoje konto w banku. Przykład: mam 2000 miesięcznego limitu kredytowego, wykorzystałem już 200zł i całą resztę limitu, w tym przypadku 1800 mogę przelać na konto bankowe. Twisto Cash dostępne w zakładce Więcej w aplikacji.


Jak działa Twisto?

1 – Przyznamy Ci limit płatniczy

Pobierz aplikację i zarejestruj się w Twisto. Trwa to około 5 minut. Po poprawnej weryfikacji przyznamy Ci limit płatniczy na zakupy.

2 – Opłać rachunek

Kup z Twisto podręczniki, teczkę a nawet drukarkę - jednym słowem wszystko, czego potrzebujesz. Rachunek otrzymasz na początku kolejnego miesiąca. Masz 15 dni na jego opłacenie.

3 – Zarządzaj wydatkami

Wydatki Twisto możesz rozłożyć na od 3 do 12 rat już od 0%, lub przesunąć o kolejny miesiąc, tak jak wolisz.Co zyskujesz z Twisto?


Płać kartą Twisto od Mastercard

Kartą Twisto możesz płacić zaraz po rejestracji. Po kilku sekundach w aplikacji znajdziesz swoją wirtualną kartę, która działa tak samo jak zwykła karta kredytowa. Bez problemu możesz dodać ją do Google lub Apple Pay.                                  

Najbezpieczniejsze płatności

Robiąc zakupy korzystasz z limitu od Twisto, a nie własnych środków. Jeśli postanowisz oddać produkt do sklepu, nie musisz czekać na zwrot pieniędzy.

Odroczona płatność

Niektóre wydatki są niespodziewane. Z Twisto możesz zapłacić za każdy zakup i usługę w późniejszym terminie. Kiedy będzie Ci wygodnie. 

W każdym sklepie

Z kartą Twisto (wirtualną lub fizyczną) możesz przesunąć na później płatność w niemal każdym sklepie internetowym i stacjonarnym, który akceptuje Mastercard.


Odkryj dzielenie zakupów na 3

Zrób zakupy w aplikacji Twisto. Przejdź do e-sklepu z aplikacji i rozłóż płatność o wartości min. 200 zł na 3 raty za 0 zł.
 >Zakładam Twisto<

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne Posty