Revolut Odbierz 100 + 70zł Premii

 Revolut
Czym jest Revolut?

Revolut brytyjskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Londynie świadczące usługi bankowe. Oferuje m.in. karty prepaid (MasterCard i VISA)wymianę walut, usługi związane z kryptowalutami, płatności peer-to-peer oraz wiele innych przydatnych rzeczy. 

Jednym słowem Revolut od 2018 roku uzyskał licencję Bankową i w dzisiejszych już czasach jest to nic innego, jak Bank, który w swojej ofercie ma bardzo wiele przydatnych usług. Revolut jest już bardzo popularny i znany praktycznie na całym świecie, większość ludzi chętnie korzysta z usług jakie oferuje Revolut.

Jest to już bardzo popularna i znana Aplikacja/Firma , na całym świecie, którą użytkownicy sobie zachwalają i mają bardzo dobre opinie o Revolucie.

Między innymi Revolut oferuje nam osobiste portfele różnych walut, wymianę walut, przelewy krajowe, zagraniczne, Karty (fizyczne, wirtualne) kredytowe, debetowe. Karty oczywiście wielowalutowe. 

Oprócz tego w aplikacji Revolut mamy wiele innych możliwości, takich jak inwestowanie w kryptowaluty, akcje , lokaty, kredyty, zniżki do popularnych sklepów, a nawet zarezerwowanie noclegu bezpośrednio poprzez aplikację Revolut.

Revolut oferuje przeróżne plany oraz konta, takie jak konto biznesowe, czy też konto Junior dla młodych w wieku od 6 do 17lat. 

W aplikacji Revolut dosyć ciekawym jest też , że mają płatności natychmiastowe, na niektóre aplikacje, które również posiadają kanał natychmiastowych płatności przelewy dochodzą w kilka Sekund.

Konto Revolut jest całkowicie darmowe , chyba że wybierzecie dodatkowo płatny plan, w którym będziecie mieli różne udogodnienia.


Plany możecie porównać  >tutaj<


>Zakładam Konto Revolut<
Jedną z najbardziej lubianych przez wszystkich promocji Revolut jest premia jaką możemy otrzymać za założenie konta w Revolucie.

Pierwszą Premią na start w wysokości 100zł jest założenie konta Revolut oraz spełnienie kilku banalnych warunków. Bonus ten jest ograniczony czasowo i może ulec zmianie kwoty.

Jeśli chcesz założyć konto Revolut i odebrać Premię zalecam najpierw skontaktować się ze mną, ponieważ promocja ma określony czas i nie zawsze jest dostępna.
Skontaktujesz się ze mną za pomocą Facebooka (Messenger) przez stronę na Facebooku > Dorabianie24.pl 

Aktualny Bonus (Premia 100zł) jest aktualna do 25.10.22r

Jakie warunki trzeba spełnić aby zakwalifikować się do odebrania Bonusu?

Po pierwsze musimy utworzyć konto Revolut za pośrednictwem linku polecającego (Jeśli zakładasz przez link z tej strony kwalifikujesz się do tego)

Drugim krokiem jest przejście weryfikacji tożsamości (KYC) Czyli zweryfikowanie się za pomocą dowodu oraz Selfie.

Trzeci krok to zasilenie konta Revolut przy użyciu zewnętrznego konta bankowego lub karty płatniczej.

Czwartym krokiem jest zamówienie fizycznej karty Revolut.

I ostatnim krokiem jest wykonanie 3 osobnych transakcji zakupu przy użyciu karty fizycznej lub wirtualnej (kartę wirtualną możemy używać od razu po założeniu konta Revolut), Wszystkie 3 transakcje muszą mieć wartość minimalną 15zł. 

Czyli podsumowując możecie przelać sobie pewną kwotę na konto Revolut i zrobić np 3 razy dzienne zakupy za pomocą karty Revolut, lub jeśli chcecie wykorzystać do tego kartę wirtualną możecie zrobić zakupy na obojętnie jakiej platformie w internecie, w której jest możliwość płatności kartą.

Na grafice poniżej przedstawione są wszystkie niezbędne kroki do otrzymania Bonusu.


Po zakończeniu wszystkich kroków kontaktujecie się ze mną za pomocą Facebooka (Messenger), przez stronę dorabianie24.pl na FacebookuPremia nr 2:
Od jakiegoś czasu dla każdego użytkownika Revolut jest dostępny Quiz kryptowalutowy, w którym możemy zdobyć kryptowalutę Pollkadot (DOT) o wartości ok. 70zł za rozwiązanie prostego Quizu w aplikacji Revolut. 

Środki w postaci kryptowaluty otrzymane za rozwiązanie Quizu są dostępne dla was od razu po zakończeniu go. Otrzymaną kryptowalutę możemy sprzedać i kwota zmniejszona o opłatę za sprzedaż kryptowalut jest dostępna na koncie PLN (zależy od wyboru waluty), i możecie zrobić z pieniędzmi co chcecie zrobić zakupy, przelać na swoje konto w banku itd.


Quiza znajdziemy w sekcji "Kryptowaluty" w aplikacji Revolut (Edukacja)

Odpowiedzi do Quiza:
Jeśli posiadamy już konto Revolut, to mamy również opcję poleć znajomemu.
W ten oto sposób jeśli znajomy założy konto Revolut z naszego linku, który znajdziemy w aplikacji (zaproś znajomych) i spełni wszystkie niezbędne warunki do otrzymania bonusu, Revolut przeleje na nasze konto Revolut w ciągu kilku dni kwotę ustaloną w danym terminie za polecenie znajomego (Revolut zmienia kwoty za polecenie znajomemu co chwilę raz jest to 120zł, raz 150 a raz 175 itd.) Dlatego kwota zależy tylko i wyłącznie od kwoty ustalonej przez Revolut w danym momencie, kwotę jaka jest w danej chwili za polecenie znajomemu zobaczycie w aplikacji w sekcji Zaproś znajomych.W tym artykule starałem się nieco streścić wszystko o Revolucie, aby nie rozpisać się tutaj za dużo, ze względu na to jakie Revolut daje możliwości, ciężko było by je pomieścić w jednym artykule. Dlatego zdecydowałem tutaj o krótkim opisie usług oferowanych nam przez Revolut, oraz opisaniu Premii jakie możemy otrzymać na start za założenie konta.

Jeśli już będziecie mieli konto Revolut sami możecie trochę rozeznać się w tym co Revolut nam oferuje.

Jednak pewnie za jakiś czas zrobię kilka artykułów o usługach jakie oferuje nam Revolut.


>Zakładam Konto Revolut<


Grafika poglądowa jak wygląda to w praktyceBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne Posty