Promocje Bankowe HIT! Kilka stówek od Banku?

 Promocje Bankowe

Nie od dziś wiadomo, że banki konkurują między sobą o jak największą liczbę klientów, w ten sposób też wymyślono, że będą nagradzać nowych użytkowników różnymi premiami na początek.


Jak otrzymać Bonusową premię od banku? 

W większości przypadków za samo założenie konta przez internet (na selfie) bank nagradza nas już drobną premią, dodatkowe premie mają określone wymagania np: zrobić 3 płatności blikiem/kartą w pierwszym lub drugim miesiącu od założenia konta, kolejnym bardzo znanym sposobem na dodatkową premie jest wpływ na konto w określonej kwocie i do określonej daty. Ale to już jednak zależy od banku i aktualnej promocji.

Co trzeba dokładnie zrobić?

Wszystko co trzeba zrobić, to założyć konto bankowe przez internet (na selfie) z specjalnego linku polecającego (taki link znajdziesz na tej stronie klikając w banner, który przeniesie cię do strony banku, aby otworzyć konto).
Możemy tutaj dodać, że teraz większość banków nie pobiera opłat za prowadzenie konta itd.

Po wejściu na stronę banku przez specjalny link polecający możemy zobaczyć jakie premie w danej chwili oferuje bank dla nowych użytkowników za otwarcie konta.

Znajdziemy też jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać Bonusową premię.

Kiedy i gdzie dostanę bonusową premię od banku?

Po wypełnieniu danego warunku, jest określony czas, w którym bank doda daną kwotę do waszego konta bankowego (czas na dodanie premii możemy znaleźć przeglądając, jakie warunki musimy spełnić aby otrzymać bonusową premię)

Na bannerach poniżej znajdziesz aktualne Promocje BankoweDo 200zł premii za otwarcie konta w banku Pekao (kliknij banner i zobacz)


Do 400zł premii za otwarcie konta w banku BNP Paribas (kliknij banner i zobacz)


Do 450zł premii za otwarcie konta w banku Citi (kliknij banner i zobacz)


Do 250zł premii za otwarcie konta w banku ING bank śląski (kliknij banner i zobacz)


Do 450zł premii za otwarcie konta w MBanku (kliknij banner i zobacz)Do 500zł premii za otwarcie konta w banku Santander (kliknij banner i zobacz)


Do 400zł premii za otwarcie konta w banku Alior (kliknij banner i zobacz)


Inne Promocje i konta bankowe?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne Posty