wtorek, 18 października 2022

SwissBorg odbierz zdrapkę do 100 Euro

 

 SwissBorg


SwissBorg to oparta na blockchainie bezpieczna platforma zarządzania majątkiem dla inwestycji w kryptowaluty. Jest to pierwsza tego typu platforma, a jej celem jest uproszczenie procesu inwestowania w kryptowaluty.


SwissBorg pozwala pomnażać kapitał trzymany w aplikacji i oferuje wysokie oprocentowanie zależne od poziomu konta i aktualnej sytuacji na rynku, które wynosi nawet ponad 10%. Posiadają własny token (kryptowalutę) CHSB, która pozwala na zarobek do 30% w programie CHSB Yield 2.0.


Ale przejdźmy do konkretów, jak odebrać bonusową zdrapkę?

Aby otrzymać bonusową zdrapkę , musimy zarejestrować się na platformie, pobrać aplikację, zweryfikować swoje konto (weryfikacja dowodem oraz selfie, trwa zazwyczaj 2minuty).

Po zweryfikowaniu konta musimy złożyć depozyt o wartości minimum 50 Euro w dowolnej walucie lub kryptowalucie, ja zalecam złożyć trochę więcej np: 55 Euro.

Po złożeniu depozytu od razu otrzymujemy Bonus w postaci zdrapki 1-100 Euro, depozyt jest natychmiast księgowany, jeśli portfel/bank z którego przelewasz środki ma natychmiastowe księgowanie ( Revolutem przelew dochodzi w 5sekund)


Bonus w postaci zdrapki znajdziemy w zakładce Rewards.

Zdrapkę możemy zdrapać, a bonus jest dodany do konta w tokenie CHSB od razu, tokeny CHSB otrzymane z bonusu możemy wymienić na dowolną walutę lub kryptowalutę i wypłacić


Zarejestruj się i odbierz bonusMożemy polecać aplikację znajomym poprzez link polecający znajdujący się w zakładce Rewards , za każdym razem kiedy ktoś się zarejestruje z naszego linku i spełni warunki otrzymania bonusu , otrzymasz kolejną zdrapkęJak złożyć depozyt przez Revolut?

Na stronie głównej portfela wybieramy deposit, polecam przelew w Euro. ponieważ jest bez opłat. Wyskoczą nam dane do przelewu, wybieramy SWIFT (przelewy zagraniczne), wyświetla nam się numer konta do przelewu, kod banku oraz kod referencyjny płatności (Ważne Należy pamiętać, aby umieścić kod Referencyjny płatności w tytule przelewu)
Po wpisaniu kodu referencyjnego w tytule wpisujemy numer konta oraz dodajemy odbiorcę np: Swissborg .


Kraj odbioru przelewu na SwissBorg w przypadku Euro to Estonia

Przy wypłacie na Revolut kraj odbioru przelewu to Litwa 

Przelew z SwissBorg na Revolut dochodzi w kilka sekund

Mam nadzieję, że sobie poradziłeś, jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się ze mną, a postaram się pomócDarmowe Depozyty

Wypłaty obarczone prowizją 0.10%

Wymiana kryptowalut 1%

Minimalna kwota prowizji przy wypłacie Euro to 1E, a minimalna wypłata Euro to ok.75zł (15E)Pod względem bezpieczeństwa użytkowników i ich środków, SwissBorg wzbudza duże zaufanie. 
Firma jest licencjonowanym operatorem, podlega wszelkim regulacjom prawnym i jest kontrolowana przez odpowiednie organy.


Zarejestruj Się i odbierz Bonus


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne Posty