wtorek, 18 października 2022

Coinbase Quiz Rozwiązuj proste Quizy i odbieraj darmowe Kryptowaluty

 

 Coinbase Quiz


Coinbase Quiz (Ucz się i zarabiaj) To jedna z najbardziej lubianych metod zdobycia darmowych kryptowalut przez użytkowników Coinbase, mianowicie możemy wykonywać proste quizy i w zamian otrzymywać darmowe kryptowaluty.Wygląda to mniej więcej tak jak na grafice powyżej, mamy np 4 pytania na temat danej kryptowaluty, i za każde pytanie otrzymujemy 1$ w kryptowalucie (w tym przypadku GRT), na dzień dzisiejszy dla nowych użytkowników, dostępne są quizy o łącznej wartości około 16$.

Co jakiś czas Coinbase umożliwia rozwiązanie kolejnych quizów, za które możemy zdobyć darmowe kryptowaluty. 

Czasem zdarza się tak, że całkiem nowy użytkownik nie ma dostępu od razu do quizów, nie ma jednak powodów do zmartwienia, ponieważ należy wtedy dodać do Coinbase jakieś środki oraz być aktywnym użytkownikiem a quizy w końcu się pojawią.Czy kwalifikuję się do nagród?

Aby kwalifikować się do nagród edukacyjnych, musisz:


1. Zweryfikuj swoje  dane osobowe  (musisz wprowadzić i zweryfikować swoją datę urodzenia i adres).


2. Pełna  weryfikacja zdjęć . Nagrody za naukę wymagają dodatkowej weryfikacji, więc możesz zostać poproszony o dokończenie weryfikacji tożsamości i zdjęcia po rozpoczęciu kampanii nagród za naukę, nawet jeśli zrobiłeś to wcześniej (jeśli zostanie wyświetlony monit, wybierz  Zweryfikuj swoje zdjęcie ).


3. Zamieszkać w jednym z następujących kwalifikujących się krajów: Austria, Australia, Belgia, Bułgaria, Kanada, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hongkong, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa , Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Nowa Zelandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Turcja, Wielka Brytania lub Stany Zjednoczone.


Ciężko pracujemy, aby wkrótce dodać więcej kwalifikujących się krajów.


4. Spełnij nasze wewnętrzne kryteria dotyczące oszustw i zgodności, w tym środki związane z unikalnością konta (określa to Coinbase).


5. Posiadaj tylko jedno konto Coinbase.
Dodatkowo jeśli jesteś nowym użytkownikiem i dopiero co założyłeś konto w Coinbase z linku polecającego masz możliwość zdobycia dodatkowej nagrody w postaci 10$ w kryptowalucie Bitcoin od Coinbase. Warunek jest bardzo prosty, w ciągu 180dni od otwarcia naszego konta Coinbase, musimy doładować konto Coinbase na kwotę trochę większą niż 100$ i zakupić za ponad 100$ kryptowaluty.Czym jest Coinbase?

Coinbase Global, Inc. , pod marką Coinbase , to amerykańska firma notowana na giełdzie, która obsługuje platformę wymiany kryptowalut . Coinbase jest firmą rozproszoną ; wszyscy pracownicy działają poprzez pracę zdalną, a firma nie posiada fizycznej siedziby. Jest to największa giełda kryptowalut w Stanach Zjednoczonych pod względem wolumenu obrotu.  Firma została założona w 2012 roku przez Briana Armstronga i Freda Ehrsama . 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne Posty