wtorek, 18 października 2022

Aplikacja Stepler Wyjdź na Spacer i zdobywaj Punkty w aplikacji, Zarabiaj na chodzeniu

 

 Stepler

Stepler to dość już popularna szwedzka aplikacja, która daje ogromne możliwości bez jakiegokolwiek większego zaangażowania. Otrzymujemy tutaj punkty w zamian za chodzenie, a wszystko co musimy zrobić, aby móc korzystać z aplikacji to tylko pobranie aplikacji oraz rejestracja konta i połączenie z GoogleFit, przy rejestracji aplikacja sama zaproponuje to połączenie.Aby zaliczało kroki nie musicie włączać aplikacji, jest ona zsynchronizowana z GoogleFit i nie trzeba jej uruchamiać, można nawet nie wchodzić jakiś czas, a punkty i tak będą się liczyć. 

Za każde 1000 kroków otrzymujemy 1 pkt


>Zakładam konto w Stepler<Punkty możemy wymieniać na przeróżne nagrody takie jak np: Vouchery gotówkowe do wybranych sklepów, Vouchery Zniżkowe,czasem są również dostępne wycieczki , nagrody rzeczowe takie jak np: nowe konsole (PS5, Xbox), Smartfon Iphone 14 itd, jest to więc fajna opcja przy minimum zaangażowania. 

Często pojawiają się zniżki do popularnych sklepów jak np: Adidas 35% zniżki, Allegro Voucher 50zł itd. Na grafikach poniżej pokazuje kilka nagród, jakie występują w SteplerOstatnio w aplikacji trwały prace techniczne i jak widać na ostatniej grafice powyżej, w przeprosiny każdy użytkownik, który korzysta z aplikacji mógł odebrać bonus w postaci 100 darmowych punktów.Każdego dnia możemy zdobyć tutaj maksymalnie 40 punktów za same kroki (40 tyś.), ale dodatkowo mamy bonusy za spełnienie warunków, np: codzienny bonus 10 pkt, 5 tyś. kroków 5 pkt itd.

Jeśli spełnimy wszystkie warunki i zrobimy 40 tyś. kroków maksymalnie możemy odebrać 95 pkt dziennie.


Dodatkowe bonusy widoczne na grafice poniżejDodatkowe bonusy (jednorazowe)

Oprócz dziennych bonusów, możemy również otrzymać jednorazowe bonusy w aplikacji za wykonanie działań takich jak:

-Połączenie aplikacji z kontem Google (10 pkt)
-Połączenie aplikacji z kontem Facebook (10 pkt)
-Obserwowanie na Instagramie (10 pkt)
-Polubienie na Facebooku (10 pkt)
-Obserwowanie na Tik Toku (10pkt)Kolejnym sposobem na zdobycie darmowych punktów jest polecenie aplikacji znajomym.

Za każdym razem, gdy polecisz aplikacje ty oraz twój znajomy otrzymacie po 10 punktów, punkty zostaną dodane od razu po rejestracji konta w aplikacji przez znajomego. Oczywiście, aby otrzymać punkty za znajomego, musi on dokonać rejestracji przez wasz link polecający, który znajdziecie w aplikacji na stronie głównej w zakładce "Zaproś Znajomych"Czym jest Stepler?

Szwedzka aplikacja Stepler działa na polskim rynku i zachęca do ruchu. 
Zrobione kroki są zamieniane na punkty, które następnie można zamienić na nagrody: zniżki, karty prezentowe oraz nagrody rzeczowe


Czy Stepler wydaje nagrody?

Oczywiście Stepler wydaje nagrody wybrane przez użytkownika w ciągu określonego czasu, który był podany przy wybieraniu nagrody, firma stara się zapewnić, że to się nie zmieni.


Mój produkt nie dotarł

Jeżeli zamówienie nie zostanie zrealizowane w ciągu 2-5 dni roboczych (nie wliczając sobót i niedziel), będziemy bardzo wdzięczni za zgłoszenie nam tego faktu za pomocą zakładki “Kontakt”.


Czy można usunąć konto w aplikacji Stepler?

Oczywiście, jeśli z jakiegoś powodu chcemy usunąć konto w aplikacji, nie ma najmniejszego problemu, aby to zrobić. Należy jednak pamiętać, że po usunięciu konta tracimy również wszystkie zebrane na nim punkty. Aby usunąć konto wystarczy wejść w ustawienia i wybrać usuń konto (Nie polecam)


>Zakładam konto w Stepler<


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne Posty